Preses relīze: Oficiāli sertificēts ArtuPower produkts

Jūrmala, Latvija – Lai nodrošinātu visaugstākos drošības un kvalitātes standartus savai innovatīvajai tehnoloģijai, ABLabs SIA ar lepnumu paziņo par veiksmīgu ArtuPower tehnoloģijas sertifikāciju, ko veicis Varšavā (Polijā) bāzētais Autotransporta institūts (https://its.waw.pl/en.html). Sertifikācija aptver gan R10, gan R110 standartus. Tadejādi uzņēmuma risinājums atbilst starptautiskajiem drošības un veiktspējas standartiem, kas nepieciešami veiksmīgai produkta komercializājai.

Sertifikāti, kas piešķirti pēc intensīvas testēšanas un analīze, apliecina ABLabs SIA apņemšanos piegādāt produktus, kas atbilst augstākajiem starptautiskajiem standartiem. Tadejādi tiek veicināta gan ArtuPower tehnoloģijas uzticamība, gan nostiprina ABLabs SIA pozīcijas transporta un mobilitātes inovāciju jomā.

“Autotransporta institūta sertifikāts izceļ mūsu komandas centību un smago darbu. Tas apliecina mūsu apņemšanos ievērot kvalitāti, drošību un vides ilgtspēju,” saka Armands Jurjevs, SIA ABLabs izpilddirektors. “Šis sasniegums ir izšķirošs, jo mēs īstenojam komercializācijas stratēģiju, kas ietver globālu partnerību veidošanu. Mērķtiecīga intelektuālā īpašuma pārvaldība un starptautisko standartu ievērošana ir šo partnerību atslēga, kas ļauj mums piedāvāt mūsu inovatīvos risinājumus tirgiem visā pasaulē.”

R10 sertifikāts apliecina ArtuPower tehnoloģijas elektromagnētisko savietojamību, nodrošinot, ka tā netraucē citām elektroniskajām ierīcēm. R110 sertifikāts apliecina izstrādājuma drošību, lietojot to transportlīdzekļos, ko darbina ar saspiestām dabasgāzēm, tostarp tā ugunsizturību un izturību pret vides apstākļiem.

Par ABLabs SIA

ABLABS SIA, kas ir ArtuPower tehnoloģijas attīstītājs, un ir inovatīvs jaunuzņēmums tīras enerģijas risinājumu jomā, kas atrodas Jūrmalā, Latvijā. ABLabs SIA specializējas progresīvu tehnoloģiju izstrādē autobūves un enerģētikas nozarēm, un tā mērķis ir izstrādāt produktus, kas samazina ietekmi uz vidi un palielina degvielas patēriņa efektivitāti.

Par ArtuPower

ArtuPower izstrādi atbalsta  Norvēģija ar Norvēģijas finanšu instrumenta starpniecību.

Projekta ietvaros produkts “ArtuPower” tiks izstrādāts līdz TRL8 tehnoloģiju gatavības līmenim, un paredzamais projekta ilgums ir 18 mēneši. Kopējais projekta budžets ir 132 400 EUR, no kuriem 92 680 EUR paredzēts saņemt ar “Norvēģijas finanšu mehānisma mazo grantu shēmas” atbalstu. Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai.

Kontaktinformācija:

ABLabs SIA
Mājaslapa: www.ablabs.lv
Epasts: info@artupower.eu
Adrese: Jūrmala, Rūpniecības iela 15 – 28, LV-2016

Papildu informācija medijiem
Armands Jurjevs
Epasts: armands.jurjevs@artupower.eu