Preses relīze: ArtuPower projekta prezentācija Deep Tech Attelier 16. un 17. maijā

Jūrmala, Latvija – 16. un 17. maijā SIA “ABLabs” pārstāvis Armands Jurjevs piedalīsies “Deep Tech Attelier” un iepazīstinās ar “ArtuPower”, kas tika izstrādāts ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu. ArtuPower tika izstrādāts līdz TRL8 tehnoloģiju gatavības līmenim.

ArtuPower, kura pamatā ir “Gāzes ultraskaņas sistēma un metode dīzeļdzinēja “common-rail” dzinēja darbināšanai” tehnoloģija. ArtuPower ļauj izmantot ūdens tvaiku un alkānu gāzes, tostarp – sašķidrinātu naftas gāzi (LPG), dabasgāzi (CNG) un to bioekvivalentus (BioLPG, BioCNG), lai daļēji vai pilnībā aizstātu dīzeļdegvielu dažāda tilpuma dīzeļdzinējos, kas aprīkoti ar common-rail tehnoloģiju.

Par ABLabs SIA

ABLABS SIA, kas ir ArtuPower tehnoloģijas attīstītājs, un ir inovatīvs jaunuzņēmums tīras enerģijas risinājumu jomā, kas atrodas Jūrmalā, Latvijā. ABLabs SIA specializējas progresīvu tehnoloģiju izstrādē autobūves un enerģētikas nozarēm, un tā mērķis ir izstrādāt produktus, kas samazina ietekmi uz vidi un palielina degvielas patēriņa efektivitāti.

Par ArtuPower

ArtuPower izstrādi atbalsta  Norvēģija ar Norvēģijas finanšu instrumenta starpniecību.

Projekta ietvaros produkts “ArtuPower” tiks izstrādāts līdz TRL8 tehnoloģiju gatavības līmenim, un paredzamais projekta ilgums ir 18 mēneši. Kopējais projekta budžets ir 132 400 EUR, no kuriem 92 680 EUR paredzēts saņemt ar “Norvēģijas finanšu mehānisma mazo grantu shēmas” atbalstu. Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai.

Kontaktinformācija:

ABLabs SIA
Mājaslapa: www.ablabs.lv
Epasts: info@artupower.eu
Adrese: Jūrmala, Rūpniecības iela 15 – 28, LV-2016

Papildu informācija medijiem
Armands Jurjevs
Epasts: armands.jurjevs@artupower.eu