Piešķirta patenta reģistrācija Nigērijā

ArtuPower ir balstīts uz H2O-CH tehnoloģijas (gāzes ultraskaņas sistēma un metode dīzeļdzinēju darbināšanai) un ir paredzēta transportlīdzekļiem ar līdz 18 litru darba tilpumu. ArtuPower ir divu degvielu (dual-fuel) risinājums, kas dzinējā pievieno CNG/BioCNG un ūdens tvaiku, lai samazinātu dīzeļdegvielas patēriņu. ArtuPower galvenokārt paredzēts visu veidu smagajiem transportlīdzekļiem, tostarp kravas automašīnām, specializētajiem transportlīdzekļiem, lauksaimniecības tehnikai, autobusiem un dīzeļģeneratoriem, un tiks popularizēts valstīs/reģionos ar attīstītu CNG/BioCNG infrastruktūru.

Tehnoloģija ir reģistrēta ar starptautisko pieteikumu ar numuru PCT/EP2020/064219, un tagad tai ir piešķirts Nigērijas Federatīvās Republikas patenta reģistrācijas sertifikāts.

ABLabs aktīvi īsteno savu intelektuālā īpašuma stratēģiju, un H2O-CH tehnoloģija tagad ir aizsargāta daudzās pasaules valstīs. Tehnoloģija ir aizsargāta visā Eiropas Savienībā, ASV, kā arī daudzās Āzijas un Āfrikas valstīs. Lai iegūtu pilnu sarakstu, varat sazināties ar mums, rakstot uz info@artusystem.com.

Projektu atbalsta Norvēģija ar Norvēģijas finanšu instrumenta starpniecību.

Projekta ietvaros produkts “ArtuPower” tiks izstrādāts līdz TRL8 tehnoloģiju gatavības līmenim, un paredzamais projekta ilgums ir 18 mēneši. Kopējais projekta budžets ir 132 400 EUR, no kuriem 92 680 EUR paredzēts saņemt ar “Norvēģijas finanšu mehānisma mazo grantu shēmas” atbalstu.

Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai.