Luksemburgas biznesa forums Rīgā

ABLabs, kuru pārstāvēja Armands Jurjevs, 14. martā Rīgā piedalījās biznesa forumā, ko organizēja Luksemburgas Tirdzniecības kamera ciešā sadarbībā ar Ekonomikas ministriju un Luksemburgas vēstniecību Varšavā. Biznesa forumā tika prezentētas IKT un ilgtspējīgās ekonomikas nozares Luksemburgā, kā arī bija lieliska iespēja veidot kontaktus ar potenciālajiem ABLabs biznesa partneriem transporta jomā.

Foruma laikā ar apsveikuma runām uzstājās Luksemburgas lielhercogs Anrī Albērs Gabriēls Felikss Marī Gijoms Nasavs-Veilburgsun Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.

Forums bija lieliska tīklošanās daļa ar īpaši organizētām B2B aktivitātēm, kas ļāva izveidot jaunus un nozīmīgus kontaktus saistībā ar ilgtspējīgu un zemu emisiju mobilitāti. ABLabs varēja detalizēti iepazīstināt ar ArtuPower un tehnoloģiju “Gāzes ultraskaņas sistēma un metode dīzeļdzinēja “common-rail” darbības nodrošināšanai”, kas ļauj izmantot alkānu gāzes, tostarp – sašķidrinātu naftas gāzi (LPG), dabasgāzi (CNG) un to bioekvivalentus (BioLPG, BioCNG), lai daļēji vai pilnībā aizstātu dīzeļdegvielu dažādu jaudu dīzeļdzinējos, kas aprīkoti ar “common-rail” tehnoloģiju.

Projektu atbalsta Norvēģija ar Norvēģijas finanšu instrumenta starpniecību.

Projekta ietvaros produkts “ArtuPower” tiks izstrādāts līdz TRL8 tehnoloģiju gatavības līmenim, un paredzamais projekta ilgums ir 18 mēneši. Kopējais projekta budžets ir 132 400 EUR, no kuriem 92 680 EUR paredzēts saņemt ar “Norvēģijas finanšu mehānisma mazo grantu shēmas” atbalstu.

Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai.