ArtuPower testēšana

Esam uzsākuši ArtuPower pirmo testu veikšanu uz vilcēja. Šis iezīmē būtisku tehnoloģijas attīstības posmu, jo tehnoloģija un ArtuPower izstrādē tas ir testēts dažādos režīmos un pielietojumos, bet nebija veikta intensīva testēšana ar tik lielas jaudas dzinēju. Vilcējs arī projekta izstrādē kalpos kā bāze ArtuPower sistēmas prototipa beta versijas izstrādei, testēšanai un tehnoloģijas demonstrācija reālā darbības vidē.

Reālā darbības vide izstrādes procesā būs īpaši svarīgi, jo tā kalpos iekārtas beta versijas prototipa izstrādei, kur paredzēts arī optimizējot atsevišķo bloku un elementu funkcionalitāti un kopsadarbību, iekārtas elementu korpusu un stiprinājumu konstrukcijas, testēt un regulēt iekārtas vadības, darbības kontroles un komunikācijas kanālu algoritmus.

Vienmēr esam ieinteresēti dažāda veida sadarbības – ja arī jums interesē ArtuPower un esat ieinteresēti veikt pilottestēšanu uz savām autovienībām, tad droši sazināties ar mums.

Projektu atbalsta Norvēģija ar Norvēģijas finanšu instrumenta starpniecību.

Projekta ietvaros produkts “ArtuPower” tiks izstrādāts līdz TRL8 tehnoloģiju gatavības līmenim, un paredzamais projekta ilgums ir 18 mēneši. Kopējais projekta budžets ir 132 400 EUR, no kuriem 92 680 EUR paredzēts saņemt ar “Norvēģijas finanšu mehānisma mazo grantu shēmas” atbalstu.

Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai.