Aizsargāta ArtuPower preču zīme

ArtuPower ir balstīts uz H2O-CH tehnoloģijas (gāzes ultraskaņas sistēma un metode dīzeļdzinēju darbināšanai) un ir paredzēta transportlīdzekļiem ar līdz 18 litru darba tilpumu. ArtuPower ir divu degvielu (dual-fuel) risinājums, kas dzinējā pievieno CNG/BioCNG un ūdens tvaiku, lai samazinātu dīzeļdegvielas patēriņu. ArtuPower galvenokārt paredzēts visu veidu smagajiem transportlīdzekļiem, tostarp kravas automašīnām, specializētajiem transportlīdzekļiem, lauksaimniecības tehnikai, autobusiem un dīzeļģeneratoriem, un tiks popularizēts valstīs/reģionos ar attīstītu CNG/BioCNG infrastruktūru.

Lai nostiprinātu ArtuPower zīmolu, uzņēmums ABLabs ir aizsargājis ArtuPower preču zīmi, un EIROPAS SAVIENĪBAS INTELEKTUĀLĀS ĪPAŠĪBAS FIRMA attiecīgi ir izsniegusi ArtuPower REĢISTRĀCIJAS SERTIFIKĀTU. Starp dažādām piemērošanas jomām ArtuPower preču zīme ir aizsargāta šādās kategorijās: transportlīdzekļu pārbūve [dzinējs], transportlīdzekļu apkope, remonts, apkope un degvielas uzpildīšana, transportlīdzekļu detaļu montāža [uzstādīšana]; gāzes piegādes un sadales iekārtu uzstādīšana.

Projektu atbalsta Norvēģija ar Norvēģijas finanšu instrumenta starpniecību.

Projekta ietvaros produkts “ArtuPower” tiks izstrādāts līdz TRL8 tehnoloģiju gatavības līmenim, un paredzamais projekta ilgums ir 18 mēneši. Kopējais projekta budžets ir 132 400 EUR, no kuriem 92 680 EUR paredzēts saņemt ar “Norvēģijas finanšu mehānisma mazo grantu shēmas” atbalstu.

Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai.