ABLabs projekta atklāšanas pasākums

27. maijā ABLabs aicina piedalīties projekta “Jauna parauga CNG-dīzeļdegvielas-ūdens aprīkojuma “NordicCNG” izstrāde” tiešsaistes atklāšanas pasākumā.

Lūdzu, reģistrējieties pasākumam, izmantojot šo pieteikšanās formu: https://forms.gle/G2GySgVvH6qq1XJP6

Pasākuma mērķis ir informēt transporta un mobilitātes nozares emisiju aspektiem, lai sasniegtu “Zaļā kursa” mērķus. Tāpēc papildus informācijas sniegšanai par ABLabs projektā izstrādāto tehnoloģiju un produktu, pasākumā piedalīsies šīs jomas eksperti.

Pasākumā uzstāsies Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja vietnieks Mārtiņš Zemītis, kurš stāstīs par Eiropas “Zaļo kursu” un to, cik svarīgi ir risināt mobilitātes nozares jautājumus, lai sasniegtu izvirzītos klimata mērķus.

Ar prezentāciju par pāreju uz zemu emisju mobilitāti transporta nozarē un emisiju aprēķināšanas metodiku iepazīstinās Sergejs Faščevskis (Sergei Faschevsky), NORSK ENERGI vecākais konsultants enerģētikas, vides un klimata pārmaiņu mazināšanas jautājumos (Norvēģija). NORSK ENERGI aktīvi piedalās projektā un strādā pie emisiju aprēķiniem un ABLabs tehnoloģiju novērtēšanas projekta ietvaros.

Event agenda. All times indicated are in Eastern European Time.

Projektu atbalsta Norvēģija ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu.

Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai.