ALTERNATIVE FUEL SOLUTIONS FOR LOW-EMISSION MOBILITY

ARTUSYSTEM TEHNOLOĢIJA

Artusystem ir patentēta retro-fit (modernizācijas) dual-fuel tehnoloģija, kas dīzeļdegvielu sajauc ar alternatīvām degvielām common-rail dīzeļdzinējos. Pamats Artusystem tehnoloģijas common-rail dīzeļdzinēju augstā efektivitāte un priekšrocības, un tā ļauj ekspluatēt dzinēju, izmantojot alternatīvās degvielas ar daudz zemākām radītajām emisijām. “Dīzelis” ir dzinēja nosaukums, kas nosaukts tā izgudrotāja vārdā, nevis degvielas nosaukums. Tāpēc mūsu stratēģija ir pielāgot dīzeļdzinējus jaunajām zemas emisijas un ilgtspējīgas mobilitātes prasībām. Alternatīvo degvielu izvēle un pieejamība, atbilstošas degvielas uzpildes staciju infrastruktūras attīstība un pieejamība Eiropā un visā pasaulē ir faktori, kas noteica mūsu stratēģiju Artusystem tehnoloģijas izstrādei un ieviešanai. Mūsu misija ir atbalstīt pāreju uz zemu un nulles emisiju transportlīdzekļiem.

PRODUKTI

Artusystem

Artusystem Dual-Fuel sistēma ir balstīta uz Artusystem tehnoloģiju un ļauj darbināt dīzeļdzinējus ar sašķidrinātu naftas gāzi (LPG) kā primāro degvielu un izmantot 20% dīzeļdegvielas kā sekundāro degvielu. Artusystem Dual-Fuel ir paredzēta izmantošanai vieglajos automobiļos un vieglajos kravas automobiļos ar dzinēja darba tilpumu līdz 3 litriem, ļaujot gan privātajiem lietotājiem, gan uzņēmumiem ietaupīt degvielas izmaksas un radītās emisijas.

UZZINĀT VAIRĀK

Artugas

Artugas sistēma ir balstīta uz Artusystem tehnoloģiju un ļauj darbināt dīzeļdzinējus ar sašķidrinātu naftas gāzi (LPG) kā primāro degvielu un izmantot 20% dīzeļdegvielas kā sekundāro degvielu. Artugas ir paredzēta izmantošanai lielas jaudas transportlīdzekļos ar dzinēja darba tilpumu līdz 18 litriem. Artugas ir īpaši izstrādāts izmantošanai smagajā tehnikā, kur darba laikā it īpaši svarīgi ir gan drošības, gan veiktspējas aspekti.

UZZINĀT VAIRĀK

ArtuPower

ArtuPower ir augstas veiktspējas dual-fuel degvielas padeves iekārta lielas jaudas transportlīdzekļiem, kravas automašīnām, traktoriem, smagajai un specializētajai tehnikai ar dzinēja darba tilpumu līdz 18 litriem, kas izmanto common-rail tehnoloģiju. ArtuPower ir balstīts uz SIA “ABLabs” intelektuālo īpašumu (patenta pieteikums Nr. PCT/EP2020/064219) un ir unikāls produkts tirgū, jo ļauj izmantot ūdens tvaiku, lai veidotu degvielas maisījumu ar CNG (BioCNG).

UZZINĀT VAIRĀK

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI

Vai Jums interesē Artusystem? Sazinieties ar mums!

VADĪBA

Ing. Alberto Bonomi

Valdes loceklis

+371 228 28 417

alberto.bonomi@artusystem.com

Armands Jurjevs

Valdes loceklis

+371 292 14 73

armands.jurjevs@inbox.lv

Pjetro Bonomi ar pirmo traktoru Bonomi & Cassani, kas vēlāk kļuva par SAME. Krema, Itālija – 1941. gads.

MŪSU STĀSTS

Mehāniķi un izgudrotāji paaudžu paaudzēs.

Mūsu stāsts sākas jau senatnē, kad iekšdedzes dzinēji bija sarežģīti mehānismi, un tie, kam bija idejas un praktiskas iemaņas, spēja radīt jaunus un inovatīvus produktus. 1932. gadā Pjetro Bonomi, Ing. Alberto Bonomi vectēvs, nodibināja pirmo mehānikas darbnīcu Kremā (Itālijā), kur papildus visu veidu kravas automašīnu un pirmo vieglo automobiļu remontam, sāka eksperimentēt ar automobiļu pārveidošanu par lauksaimniecības traktoriem.  Pirmais traktors ar nosaukumu “Bonomi & Cassani”, kas vēlāk kļuva par SAME, tika izgatavots 1940. gadā. Viņa dēls Frančesko Bonomi,  Ing. Alberto Bonomi tēvs, 13 gadu vecumā pārņem uzņēmuma vadību tēva Pjetro pāragrās nāves dēļ. Frančesko Bonomi autobūves nozarē nostrādāja vairāk nekā 50 gadus, savu karjeru noslēdzot kā Mercedes-Benz lielas jaudas automašīnu darbnīcu vadītājs. Ing. Alberto Bonomi turpina gandrīz pirms 100 gadiem iesākto darbu, radot jaunas tehnoloģijas automašīnām.

SAZINIES AR MUMS